Finn vaktmester i Gjøvik
vaktmesterGjøvik

GJØVIK VAKTMESTERTJENESTER DA

Etablert vaktmester i Gjøvik med 19 år i bransjen.

Etablert 2007

Be om tilbud fra GJØVIK VAKTMESTERTJENESTER DA og andre lokale vaktmesterfirmaer

Motta gratis tilbud fra lokale fagfolk · Under ett minutt

100% gratisIngen bindingVerifiserte firmaer
Etablert
2007 (19 år)
Org.nr
991202374
vaktmester · Gjøvik

Om GJØVIK VAKTMESTERTJENESTER DA

GJØVIK VAKTMESTERTJENESTER DA er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 991202374 som vaktmester i Gjøvik. Selskapet ble etablert i 2007 og har vært registrert i 19 år. Virksomheten er registrert med næringskode Kombinerte servicetjenester og eiendomsdrift.

Org.nr
991202374
Etablert
2007 (19 år)
Næring
Kombinerte servicetjenester og eiendomsdrift
Bilder fra GJØVIK VAKTMESTERTJENESTER DA – vaktmester i Gjøvik
Offentlige data

Hvorfor velge GJØVIK VAKTMESTERTJENESTER DA?

  • Etablert i 2007 — 19 år med aktiv drift i Gjøvik
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 991202374
Data fra offentlige registre · Oppdatert juli 2026
Lokasjon

GJØVIK VAKTMESTERTJENESTER DA

Fauchalds gate 20A 2815 Gjøvik

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du GJØVIK VAKTMESTERTJENESTER DA?

For å sikre deg riktig pris og kvalitet på jobben, anbefaler vi å sammenligne tilbud. Fyll ut skjemaet for å innhente gratis og uforpliktende pristilbud fra GJØVIK VAKTMESTERTJENESTER DA og andre vaktmesterfirmaer i Gjøvik-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med GJØVIK VAKTMESTERTJENESTER DA, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om GJØVIK VAKTMESTERTJENESTER DA

Klikk på et spørsmål for å se svaret.

Vaktmestere i Gjøvik utfører typisk vaktmestertjenester. Vanlige tjenester omfatter vaktmestertjenester, eiendomsdrift, snørydding og strøing. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

Vis flere spørsmål (2)

GJØVIK VAKTMESTERTJENESTER DA er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 991202374. Vi anbefaler alltid å innhente referanser og sammenligne tilbud fra flere aktører før du velger leverandør.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en vaktmester i Gjøvik?

La vaktmesterfirmaer konkurrere om jobben din — du sammenligner pris og erfaring, og velger den som passer best. Helt gratis, ingen forpliktelse.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

vaktmesterplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for vaktmestere – deriblant GJØVIK VAKTMESTERTJENESTER DA. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av GJØVIK VAKTMESTERTJENESTER DA og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.