Finn vaktmester i Høyanger
vaktmesterHøyanger

NODUS AS

Etablert vaktmester i Høyanger med 26 år i bransjen.

Etablert 2000

Be om tilbud fra NODUS AS og andre lokale vaktmesterfirmaer

Motta gratis tilbud fra lokale fagfolk · Under ett minutt

100% gratisIngen bindingVerifiserte firmaer
Etablert
2000 (26 år)
Org.nr
982118077
vaktmester · Høyanger

Om NODUS AS

NODUS AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 982118077 som vaktmester i Høyanger. Selskapet ble etablert i 2000 og har vært registrert i 26 år. Virksomheten er registrert med næringskode Kombinerte servicetjenester og eiendomsdrift.

Org.nr
982118077
Etablert
2000 (26 år)
Næring
Kombinerte servicetjenester og eiendomsdrift
Bilder fra NODUS AS – vaktmester i Høyanger
Offentlige data

Hvorfor velge NODUS AS?

  • Etablert i 2000 — 26 år med aktiv drift i Høyanger
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 982118077
Data fra offentlige registre · Oppdatert juli 2026
Lokasjon

NODUS AS

Einar Ramslisgate 29 6993 Høyanger

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du NODUS AS?

For å sikre deg riktig pris og kvalitet på jobben, anbefaler vi å sammenligne tilbud. Fyll ut skjemaet for å innhente gratis og uforpliktende pristilbud fra NODUS AS og andre vaktmesterfirmaer i Høyanger-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med NODUS AS, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om NODUS AS

Klikk på et spørsmål for å se svaret.

Vaktmestere i Høyanger utfører typisk vaktmestertjenester. Vanlige tjenester omfatter vaktmestertjenester, eiendomsdrift, snørydding og strøing. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

Vis flere spørsmål (2)

NODUS AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 982118077. Vi anbefaler alltid å innhente referanser og sammenligne tilbud fra flere aktører før du velger leverandør.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en vaktmester i Høyanger?

La vaktmesterfirmaer konkurrere om jobben din — du sammenligner pris og erfaring, og velger den som passer best. Helt gratis, ingen forpliktelse.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

vaktmesterplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for vaktmestere – deriblant NODUS AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av NODUS AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.